logo
XS
SM
MD
LG
Кваліфіковані лікарі
Досвідчені і віддані лікарі готові допомогти вам у вирішенні ваших проблем.
Невідкладна допомога
Ми завжди готові допомогти!
+38 (050) 327 43 13
Запис до лікаря
У будь-який час, коли вам потрібна допомога, ви можете зв'язатися з нами, і записатись на прийом до лікаря.
Про лікарню

Першим спеціалізованим закладом для маленьких пацієнтів у місті Рівному є міська дитяча лікарня Рівненської міської ради, заснована понад 70 років тому.

Міська дитяча лікарня Рівненської міської ради є найдавнішим медичним закладом, що надає допомогу дітям. 14 травня 1948 року, відповідно до постанови № 224 Виконавчого комітету Рівненської міської ради «Про відкриття дитячої лікарні в місті Рівне», стала функціонувати дитяча лікарня на 30 ліжок.

Нині заклад розвинувся у потужний багатопрофільний центр із новим сучасним обладнанням та професійним штатом. У міській дитячій лікарні зайняті 560 працівників. Поліклініки і стаціонар надають допомогу всьому дитячому населенню міста. Лікарня надає повний спектр медичного супроводу дітей міста від первинного патронажу новонародженого, оглядів лікаря-педіатра вдома і в поліклініці до реабілітаційного лікування.

Професійний, злагоджений і дружний колектив медичних працівників міської дитячої лікарні здатен вирішувати всі завдання, які життя ставить перед ними.

Дитяча поліклініка №1
Дитяча поліклініка №3
Новини лікарні
Ми, колектив комунального некомерційного підприємства «Міська дитяча лікарня» Рівненської міської ради висловлюємо щиру подяку НАЦІОНАЛЬНОМУ-БІЗНЕС РЕЙТИНГУ (м.Київ) за результати загальнодержавного економічного ранжування суб’єктів господарювання. Приємно бути в переліку кращих державних і комунальних підприємств України та зайняти 25 місце із 100 і 7 місце серед суб’єктів господарювання Рівненської області за показником «Коефіцієнт оборотності грошових коштів». Щоденна злагоджена робота нас, як колективу, є запорукою високих досягнень. Адже, кожен працює на благо та загальний результат. Тому і КНП «МДЛ» РМР в цілому має такі чудові позитивні показники.
У нас працюють два високоспеціалізовані дитячі хірурги з додатковою спеціалізацією по дитячій урології Піц Ярослав Ярославович та Красько Володимир Григорович. В закладі наявна потужна анестезіологічна служба, що забезпечує маленьких пацієнтів якісною передопераційною підготовкою, різними видами анестезій та надає супровід у післяопераційному періоді.