logo
XS
SM
MD
LG
Кваліфіковані лікарі
Досвідчені і віддані лікарі готові допомогти вам у вирішенні ваших проблем.
Невідкладна допомога
Ми завжди готові допомогти!
+38 (0362) 43-30-03
Запис до лікаря
У будь-який час, коли вам потрібна допомога, ви можете зв'язатися з нами, і записатись на прийом до лікаря.
Про лікарню

Першим спеціалізованим закладом для маленьких пацієнтів у місті Рівному є міська дитяча лікарня Рівненської міської ради, заснована понад 70 років тому.

Міська дитяча лікарня Рівненської міської ради є найдавнішим медичним закладом, що надає допомогу дітям. 14 травня 1948 року, відповідно до постанови № 224 Виконавчого комітету Рівненської міської ради «Про відкриття дитячої лікарні в місті Рівне», стала функціонувати дитяча лікарня на 30 ліжок.

Нині заклад розвинувся у потужний багатопрофільний центр із новим сучасним обладнанням та професійним штатом. У міській дитячій лікарні зайняті 560 працівників. Поліклініки і стаціонар надають допомогу всьому дитячому населенню міста. Лікарня надає повний спектр медичного супроводу дітей міста від первинного патронажу новонародженого, оглядів лікаря-педіатра вдома і в поліклініці до реабілітаційного лікування.

Професійний, злагоджений і дружний колектив медичних працівників міської дитячої лікарні здатен вирішувати всі завдання, які життя ставить перед ними.

Дитяча поліклініка №1
Дитяча поліклініка №3
Новини лікарні
Шановні рівняни та гості міста Рівне! З 1 жовтня 2020 року, після нетривалої перерви, відновлює свою роботу педіатричне відділення № 2 КНП " Міська дитяча лікарня" Рівненської міської ради. У відділенні лікують діток із захворюваннями ЛОР органів ( гострі та хронічні отити, риносинуїти, фарингіти, ларингіти та ін.) на основі сучасної доказової медицини, проводять оперативні втручання при гострих та хронічних захворюваннях, в т.ч., видалення аденоїдів та мигдаликів за медичними показами. Всі операції проводяться під ЗАГАЛЬНОЮ анестезією, під контролем досвідчених лікарів- анестезіологів. В ході оперативного втручання використовується сучасна медична апаратура, зокрема, електрокоагулятор для роз'єднання тканин та контролю кровотечі під час операції. Після оперативного втручання, діти знаходяться під цілодобовим наглядом медичного персоналу та лікаря-анестезіолога. У відділенні створені достатньо комфортні умови для перебування хворих діток з мамами, працює висококваліфікований чуйний та доброзичливий медичний персонал, налагоджено смачне трьохразове харчування. Надається цілодобова ургентна ЛОР-допомога при невідкладних станах ( кровотечі, травми, сторонні тіла ЛОР органів). Крім того, у відділенні можуть лікуватися діти із різноманітною педіатричною патологією, надається висококваліфікована допомога при захворюваннях нирок та сечовивідних шляхів. Лікування маленьких пацієнтів забезпечують лікарі відділення: лікар дитячий отоларинголог вищої категорії із 40-річним стажем роботи Цебрик Ігор Віталійович та лікар педіатр-нефролог вищої категорії Кравчук Руслана Миколаївна. Ми чекаємо на всіх, хто потребує нашої допомоги, незалежно від місця проживання та реєстрації. Вирішуймо проблеми із здоров'ям Ваших діток разом!
Повідомляємо про зміну наступних мобільних телефонів в підрозділах закладу: Поліклініка № 1, м.Рівне, вул.Чорновола, 72 (реєстратура) - з № 0673613037 на № 0503274310 Поліклініка № 3, м.Рівне, вул.Грушевського, 11 (реєстратура) - з № 0673613694 на № 0503274311 та пункти невідкладної медичної допомоги по обслуговуванню дитячого населення – працюють цілодобово – з № 43-30-03 на № 0503274313
Шановні мешканці м. Рівного, відвідувачі та пацієнти КНП “МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ” РМР та КНП “ЦПМСД “ПІВНІЧНИЙ” Адміністрація та колектив КНП «Міська дитяча лікарня» РМР звертається до Вас з проханням проголосувати за Громадський проект № 62 (https://rivne.pb.org.ua) щодо приведення території біля приміщення Дитячої поліклініки №3 (вул. Грушевського, 11) до відповідного естетичного та функціонального вигляду, що надасть змогу жителям м. Рівного відчувати себе мешканцями сучасного міста з усіма необхідними елементами комфорту та безпеки. Проект включає в себе проведення наступних робіт: заміна асфальтного покриття на бруківку напроти приміщення, встановлення вуличних меблів (лавки) для відпочинку та очікування прийому лікаря у весняно-літній період — 6 шт., встановлення велопарковки, встановлення парковки для дитячих візків, облаштування екопарковки для автотранспортних засобів та заміни асфальтного покриття на бруківку тротуару біля неї. З повагою, адміністрація та колектив КНП «Міська дитяча лікарня» РМР.