logo
XS
SM
MD
LG
Кваліфіковані лікарі
Досвідчені і віддані лікарі готові допомогти вам у вирішенні ваших проблем.
Невідкладна допомога
Ми завжди готові допомогти!
+38 (0362) 43-30-03
Запис до лікаря
У будь-який час, коли вам потрібна допомога, ви можете зв'язатися з нами, і записатись на прийом до лікаря.
Про лікарню

Першим спеціалізованим закладом для маленьких пацієнтів у місті Рівному є міська дитяча лікарня Рівненської міської ради, заснована понад 70 років тому.

Міська дитяча лікарня Рівненської міської ради є найдавнішим медичним закладом, що надає допомогу дітям. 14 травня 1948 року, відповідно до постанови № 224 Виконавчого комітету Рівненської міської ради «Про відкриття дитячої лікарні в місті Рівне», стала функціонувати дитяча лікарня на 30 ліжок.

Нині заклад розвинувся у потужний багатопрофільний центр із новим сучасним обладнанням та професійним штатом. У міській дитячій лікарні зайняті 560 працівників. Поліклініки і стаціонар надають допомогу всьому дитячому населенню міста. Лікарня надає повний спектр медичного супроводу дітей міста від первинного патронажу новонародженого, оглядів лікаря-педіатра вдома і в поліклініці до реабілітаційного лікування.

Професійний, злагоджений і дружний колектив медичних працівників міської дитячої лікарні здатен вирішувати всі завдання, які життя ставить перед ними.

Дитяча поліклініка №1
Дитяча поліклініка №3
Новини лікарні
У стаціонарні відділення КНП "Міська дитяча лікарня" Рівненської міської ради 14.02.2021 завітали Лікарняні Клоуни "Червоні Носи" м. Рівне
Чи можливо уникнути шкідливого впливу на очі комп’ютерної техніки? Наші діти багато часу проводять за комп’ютером. Адже, стартує ера «дистанційного навчання» в умовах спалаху короновірусної інфекції. Читання текстів різного шрифту, перегляд картинок, відео ті ін. Все це призводить до величезного навантаження на очі. Напруга зору зростає через те, що погляд постійно доводиться перміщати з монітора на клавіатуру. Чи знаємо ми санітарні вомоги для роботи з персональним комп’ютером? Кімната для роботи з технікою повинна мати природне та штучне освітлення. Під час проведення заняття, при використанні технічних засобів, навчання потрібно чергувати з видами навчальної діяльності. Безперервна тривалість навачальної діяльності з технічним засобом навчання повинна бути: - для учнів 1 класів – не більше 10 хвилин; - для учнів 2-4 класів - не більше 15 хвилин; - для учнів 5-7 класів - не більше 20 хвилин; - для учнів 8-9 класів - 20-25 хвилин; - для учнів 10-11 класів на першій годині занять до 30 хвилин, на другій годині занять – 20 хвилин. Після роботи з комп’ютерною технікою, обов’язково повинні виконуватись комплексні вправи для профілактики зорової та статичної втоми. Рекомендується проводити комплекс вправ гімнастики для очей: 1. Швидко покліпати очима, заплющити очі та посидіти спокійно, повільно рахуючи до 5. Повторити 4-5 разів. 2. Міцно заплющити очі (рахуючи до 3), розплющити очі та подивитися вдалечінь, рахуючи до 5. Повторити 4-5 разів. 3. Витягнути праву руку вперед. Стежити очима, не повертаючи голови, за повільними рухами вліво і вправо, вгору і вниз вказівного пальця витягнутої руки. Повторити 4-5 разів. 4. Подивитися на вказівний палець витягнутої руки на рахунок 1-4, потім перенести погляд вдалечінь на рахунок 1-6. Повторити 4-5 разів. У середньому темпі проробити 3-4 кругових рухів очима в правій бік, стільки ж само у лівий бік. Розслабивши очні м’язи, подивитися вдалечінь – на рахунок 1-6. Повторити 1-2 рази. А чи знаємо ми, які є медичні протипокази до занять дітей з персональною комп’ютерною технікою? Адже, це аномалія рефракції ока, некорегована міопія або гіперметропія, некорегована косоокість, епілепсія. Виконуючи комплексні вправи для профілактики зорової втоми, намагаємось надати відпочинок для очей, запобігаємо формуванню синдрома «сухого ока», який виражається печінням, відчуттям, що щось потрапило в око. Незабуваємо і про «харчування» для очей. Щоб покращити зір, потрібно ввести у свій раціон продукти, які зміцнюють судини сітківки ока: чорниця, чорна смородина, морква, а також має бути зелень та печінка тріски. Матеріал підготувала: завідуюча дошкільно-шкільним відділом, лікар педіатр КНП «Міська дитяча лікарня» РМР Савич Оксана Володимирівна
Для покращення якості надання медичної допомоги дитячому населенню комунальне некомерційне підприємство «Міська дитяча лікарня» Рівненської міської ради долучилося до участі у конкурсі проектів соціально-економічного розвитку Рівненської міської громади щодо придбання медичного обладнання, а саме: апарату ШВЛ, стійки лапароскопічної, дефібрилятора, газового аналізатора крові. Дане обладнання забезпечить більшу ефективність роботи, адже, величезна різноманітність видів сучасних досліджень вимагає забезпечення високоякісним медико-технічним обладнанням на усіх етапах лікувально-діагностичного процесу.