logo
XS
SM
MD
LG

Комунальне некомерційне підприємство

Міська дитяча лікарня
Рівненської міської ради

Відновлення роботи педіатричного відділення № 2

Шановні рівняни та гості міста Рівне!

З 1 жовтня 2020 року, після нетривалої перерви, відновлює свою роботу педіатричне відділення 2 КНП " Міська дитяча лікарня" Рівненської міської ради.

У відділенні лікують діток із захворюваннями ЛОР органів ( гострі та хронічні отити, риносинуїти, фарингіти, ларингіти та ін.) на основі сучасної доказової медицини, проводять оперативні втручання при гострих та хронічних захворюваннях, в т.ч., видалення  аденоїдів та мигдаликів за медичними показами. Всі операції проводяться під ЗАГАЛЬНОЮ анестезією, під контролем досвідчених лікарів- анестезіологів. В ході оперативного втручання використовується сучасна медична апаратура, зокрема, електрокоагулятор для роз'єднання тканин та контролю кровотечі під час операції. Після оперативного втручання, діти знаходяться під цілодобовим наглядом медичного персоналу та лікаря-анестезіолога. У відділенні створені достатньо комфортні умови для перебування хворих діток з мамами, працює висококваліфікований чуйний та доброзичливий медичний персонал, налагоджено смачне трьохразове харчування. Надається цілодобова ургентна ЛОР-допомога при невідкладних станах ( кровотечі, травми, сторонні тіла ЛОР органів).

Крім того, у відділенні можуть лікуватися діти із різноманітною педіатричною патологією, надається висококваліфікована допомога при захворюваннях нирок та сечовивідних шляхів.

Лікування маленьких пацієнтів забезпечують лікарі відділення:

лікар дитячий отоларинголог вищої категорії із 40-річним стажем роботи Цебрик Ігор Віталійович та лікар педіатр-нефролог вищої категорії Кравчук Руслана Миколаївна.

Ми чекаємо на всіх, хто потребує нашої допомоги, незалежно від місця проживання та реєстрації. Вирішуймо проблеми із здоров'ям Ваших діток разом!