logo
XS
SM
MD
LG

Комунальне некомерційне підприємство

Міська дитяча лікарня
Рівненської міської ради

Прийом лікаря фізичної та реабілітаційної медицини

Адміністрація комунального некомерційного підприємства «Міська дитяча лікарня» Рівненської міської ради повідомляє, що з січня 2021 року у відділенні відновного лікування КНП "Міська дитяча лікарня" РМР розпочала прийом лікар фізичної та реабілітаційної медициниТуровська Ольга Миколаївна.

Лікар фізичної та реабілітаційної медицини виконує лікарську діяльність з метою запобігання, поліпшення та відновлення порушень структур та функцій організму, що виникли внаслідок різних хвороб та травм, оптимізацію активності та участі з урахуванням реабілітаційного прогнозу. Організовує, очолює та забезпечує координацію виконання повного реабілітаційного циклу: медичне та реабілітаційне обстеження, встановлення реабілітаційних цілей, визначення реабілітаційних втручань, необхідних для досягнення цих цілей.

Задача фізичної і реабілітаційної медициниповернути активність, діяльність пацієнта на максимально можливий рівень або на повне відновлення.

Принципи реабілітації: ранній початок, комплексне використання засобів реабілітації, індивідуальний підхід, етапність, безперервність та послідовність, використання методів контролю навантажень та ефективності реабілітації.